VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Domov U Nás, domov se zvláštním režimem, Bratrouchov 1, 512 43 Jablonec nad Jizerou

vzdělání: SŠ, Bc,VŠ

Náplň práce:
-Práce všeobecné sestry / bratra v péči o klienty s demencí, zejména seniory

Požadavky:
-Odborná způsobilost
-Praxe v péči o nemocné s duševním onemocněním nebo seniory výhodou

Nabízíme:
-Klidnou práci v prostředí rodinného typu
-Širokou variabilitu úvazků - nepřetržitý provoz ve 12-ti hodinových směnách, 8-mi hodinový denní provoz (pondělí až pátek), zkrácené úvazky
-Odpovídající finanční ohodnocení
-Trvalé vzdělávání
-Dotované stravování na pracovišti
-Závodní zdravotní péči
-Možnost zajištění ubytování

kontakt: telefonicky, e-mailem