Skladník/ skladnice

Pracovní místo ( Skladník/ skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mrazírny Eurofrost poskytují logistický servis v oblasti skladování mražených a chlazených potravin. V oblasti zaměstnanosti stavíme na stabilním a přátelském kolektivu.
Co vás čeká
Hledáme kolegy, kteří budou mít na starosti zaskladňování a vyskladňování zboží - většinou za pomoci nízkozdvižného vozíku či retraku po paletách, částečně ručně. Práce probíhá na směny, a to od 5 do 13:15 a od 13:15 do 21:30 ve všední dny.
Požadujeme
- chuť do práce
- spolehlivost
- zodpovědnost
Výhodou bude
- praxe ze skladu potravin
- praxe s řízením retraku (průkaz na vozíky není nutný)
Nabízíme
- dobré a stálé mzdové ohodnocení
- přátelskou atmosféru menší firmy
- dobrý kolektiv
- férový přístup
- stravenky
- sickdays
Kontakt: e-mailem