AUTOKLEMPÍŘ/AUTOKLEMPÍŘKA

Pracovní místo ( AUTOKLEMPÍŘ/AUTOKLEMPÍŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP IHNED. Osobní kontakt po telefonické domluvě s panem Zatloukalem, tel. 602741929 (volat kdykoliv), e-mail: zatisizatloukal@email.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 (možnost úpravy po domluvě). Pracoviště: ul. Masarykova Němčice nad Hanou.
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, šikovnost, chuť do práce a učit se novým věcem.
Náplň práce: demontáž a montáž jednotlivých skupin a podskupin a částí motorových vozidel, opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie, nanášení základních antikorozních nátěrů, oprava drobných poškození laku karoserií a skříní vozidel, svařování.
Nabízíme: možnost ubytování přímo v Němčicích nad Hanou, obědy.