SVÁŘEČI

Pracovní místo ( SVÁŘEČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:4/9/2020 a:8/10/2020
Náplň práce:
- Svařování dílců metodou MAG (TIG výhodou)
- Sestavování svařenců
- Schopnost samostatně pracovat s výkresovou dokumentací
- Kontroluje svarů dle VD (rozměry, vizuální kontrola)
- Manipulace s materiálem a polotovary.
Požadujeme:
- Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
- Platný svářečský průkaz
- Praxi na pozici svářeče.
Nabízíme:
- stravenky
- dovolená navíc, zdravotní volno
- penzijní připojištění
- sportovní a společenské akce
- zvýhodněný mobilní tarif
- finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- odměna za dárcovství krve
- zákonné, odborné a jazykové vzdělání
- kafeterie, multisport karta.
- mzda se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta (základní hodinové sazbě náleží variabilní odměna ve výši 15% , z hodinové mzdy + další příplatky (směnnost, prostředí, práce přesčas).
Kontakt osobně v čase 7:00-14:00 hod. na adrese Fryčovice 673, 739 45 Fryčovice, nebo telefonicky, emailem.