Junior-manažer, provoz OZP TESCO

Pracovní místo ( Junior-manažer, provoz OZP TESCO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: K Vltavě 21/8, 143 00 Praha - Modřany
Kontakt: Alena Lihotská, tel.: 606 333 112 , e-mail: ostrava@bohemiaplus.cz
Požadujeme:
-řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC,
-trestní a morální bezúhonnost
-certifikát strážného /možno zprostředkovat/
-věk nad 18 let, praxe v security výhodou
-skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace
-týmové jednání, strategické myšlení, časová flexibilita
-psychická odolnost vůči stresu
Náplň práce:
-zajištění řízení a kontroly ostrahy obchodního řetězce Tesco
-reporting na přímého nadřízeného
-komunikace s klienty, reprezentování společnosti.
Nabízíme :
-velmi atraktivní práci v příjemném kolektivu
-možnost kariérního i platového růstu ve stabilní společnosti s možností prodloužení
pracovního poměru
-odpovídající platové ohodnocení
-pracovní pozici, která je vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením, které nebrání
mobilitě a řízení motorového vozidla.
Ohledně pracovního místa nechodit na pobočku ale použít pro prvotní oslovení telefonní kontakt nebo e-mail.