Projektant měření a regulace

Pracovní místo ( Projektant měření a regulace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Benešov

Náplň práce:
-tvorba projektové dokumentace MaR se spoluúčastí projektantů TZB na obory tepelná technika, alternativní zdroje energie (především ZZT, solární energie apod.), vzduchotechnika a klimatizace, průmyslové chlazení, rozvody průmyslových médií vč. jejich strojoven
-účast na kontrolních dnech
-kontrola kvality prováděných prací dle projektů MaR na stavbě
-aktivní spoluúčast na zprovozňování systémů MaR
- alší administrativní a technická činnost spojená s projektováním MaR

Požadujeme: SOU / SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru řídící systémy a automatizace včetně elektro pro TZB, dlouholetou praxi v části měření a regulace
způsobilost dle vyhlášky č. 50/78 Sb., paragraf 7-8, 10 výhodou
tvorba výkresové dokumentace dle platných norem a předpisů
schopnost technického vedení a organizace projektu MaR
obhajoba hotového projektu MaR u klienta
časovou flexibilitu
znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
řidičský průkaz skupiny B
znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word, MS Excel, AutoCad - nejlépe konfigurace ECS Cad)

Nabízíme: Široké spektrum firemních benefitů, služební vůz, možnost dalšího vzdělávání
První kontakt e-mailem