Dispečer pro PCO - OZP

Pracovní místo ( Dispečer pro PCO - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: PCO / Pult centrální ostrahy / Listopadová 295/32, Ostrava - Kunčičky
1. kontakt telefonicky v Po - Pá 8:00-17:00 hod., e-mailem.

Požadujeme:
- Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost
- Praxe v ostraze výhodou
- Uživatelské znalosti na PC
- Komunikační dovednost
- Zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice
- Vhodné pro OZP, střídání na pracovní pozici,
- počet pracovních směn možno dohodnout
- Samostatnost, spolehlivost, chuť se učit novým věcem
- Nepřetržitý provoz, denní a noční směny - střídání na směnnost
- Pracovní směny : 2x denní, 2x noční a 4 dny volno

Nabízíme:
- Zázemí ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu , kariérní růst, s možnost í prodloužení pracovního poměru
- Odměny
- Záloha na mzdu

Zaměstnanecká výhoda: roční věrnostní bonus /vyplácen vždy v prosinci daného roku/ na který má zaměstnanec nárok po třech měsících od nástupu

Zkrácený úvazek 30 hodin/týdně dle dohody.