Supervisor skladu

Pracovní místo ( Supervisor skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
-zodpovědnost za plynulý chod skladových operací v rámci dané směny
-plánování, organizace práce a optimalizace počtu zaměstnanců ve spolupráci s vedoucím směny
-měření výkonnosti a shromažďování dat za účelem zpracování patřičných výstupů
-příprava interních reportů souvisejícíh s chodem skladu
-školení a rozvoj vedoucích a řadových zaměstnanců

POŽADUJEME:
-SŠ vzdělání s maturitou
-znalost práce na PC (zejména MS Excel)
-předchozí zkušenosti se skladovacím systémem SAP výhodou
-komunikativní znalost AJ
-znalost logistických procesů a skladovacích procesů
-předchozí zkušenosti s vedením pracovního týmu/směny výhodou
-zodpovědný, samostatný a proaktivní přístup k práci, flexibilita
-ochotu pracovat v 3-směnném provozu

NABÍZÍME:
-zajímavé a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
-možnost dalšího profesního rozvoje
- pravidelná měsíční mzda - do 10. v měsíci
- plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 90 Kč/den
- firemní kurzy angličtiny
- přátelský kolektiv
- 25 dní dovolené (jistá dovolená přes Vánoce)
- pravidelné každoroční navyšování mzdy na základě odvedené práce
- práci na HPP v přátelském kolektivu
- občerstvení na pracovišti
Zaměstnanecké výhody:
Dovolená navíc, Jiné výhody, Příspěvek na dopravu, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (90,-)

Nástup možný ihned.