Dělník lakovací komory

Pracovní místo ( Dělník lakovací komory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:

Vyučení
Ovládání PC minimálně na uživatelské úrovni
Praxe ve výrobní firmě vítaná
Schopnost pracovat v kolektivu a v nepřetržitém pracovním režimu
Dobrý zdravotní stav
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci
Nabízíme:

Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
Možnost pronájmu bytu v místě pracoviště ve Velvarech
Nástupní mzda 26 000 Kč
Náborový příspěvek 3 000 Kč
5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie
Odměnu na dělnických pozicích za 100% docházku v měsíci
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč
Zvýhodněné telefonní tarify pro rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Dotované závodní stravování
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Firemní společenské akce

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu prace@mtcomax.cz nebo na telefonu 739 583 958.