Elektromechanik trolejbusů - pouze ranní směny v Plzni - i pro absolventy

Pracovní místo ( Elektromechanik trolejbusů - pouze ranní směny v Plzni - i pro absolventy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do jednosměnného provozu v Plzni přijmeme zaměstnance na pozici elektromechanika pro výrobu trolejbusů v jednosměnném provozu.

Požadavky:
• Min. vyučení v elektrotechnickém směru
• Znalost výkresové dokumentace
• Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
• Možnost uplatnění i pro absolventy
• Možnost ubytování
• Možnost přesčasových hodin
• Možnost záloh
• Nástup možný ihned

Směny:
• Pouze ranní směny.

Hodinová mzda:
• mzda až 160 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.