Grafik/grafička - tiskař

Pracovní místo ( Grafik/grafička - tiskař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
předtisková příprava zakázek pro tisk, vyřazování tiskových zakázek, úprava tiskových dat, zapisování údajů do firemního systému ABRA a do tabulek EXCEL, finalizace tiskových zakázek.

Požadavky:
Znalost práce na PC (MS Office), znalost SW ADOBE ILUSTRATOR, praxe v oboru polygrafie, grafické studio výhodou,znalost angličtiny výhodou,samostatnost, komunikativnost, důslednost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem, flexibilita

Nabízíme:
stravenky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: michal.zarosky@tiset.cz