Administrativní pracovník/ice, fakturant/ka

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ice, fakturant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Administrativní pracovník/ice, fakturant/ka - nástup ihned, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. doba jednosměnná, hrubá mzda od 24.000,- - 25.000,- Kč, vhodné i pro absolventy. Pracovní náplň: práce s účetnickým programem, zadávání a kontrola příchozích faktur, vytváření platebních dávek, jednání se zákazníky, zpracování příchozí korespondence
Požadujeme: " SŠ s maturitou, znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme: adekvátní ohodnocení, práci ve stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na českém trhu, firemní benefity samozřejmostí.
Kontakt pan Luboš Hejpetr, tel. 725 870 111, e-mail: hejpetr@vrtal.cz