Manažer outsourcingu a kooperace

Pracovní místo ( Manažer outsourcingu a kooperace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Benešov

Požadujeme:Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického / strojírenského směru, Základní znalost výrobních procesů - svařování, obrábění, dělení, povrchové úpravy, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost anglického / německého jazyka, pokročilá znalost práce na PC - Outlook, Word, Excel, Znalost IFS výhodou, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Náplň práce:
Nákup komponentů v souladu s materiálovými potřebami, Řešení neshod a reklamací objednaného materiálu, Vstupní kontrola kvality objednaného materiálu, Vedení evidence vratných obalů, Kontrola výše zásob a jejich průběžného pohybu, Likvidace a odprodej již nevyužitelných skladových položek, Spolupráce s oddělením technologie, konstrukce a obsluhou skladu, Aktivní vyhledávání nových dodavatelů, Zajištění kooperační výroby v souladu s danými plány

Nabízíme:20 dní dovolené, odborný a kvalifikační růst, smluvní mzda, stabilizační odměny, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75 % částky veřejné dopravy (mimo MHD), možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55 %, možnost ubytování v podnikové ubytovně, mimořádné a cílové odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity, vitaminové balíčky, kondiční masáže, jazykové kurzy
První kontakt osobně, e-mailem, telefonicky 07:00- 15:30