RADIOLOGICKÝ ASISTENT / RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA na radiologické oddělení, pracov


Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz (po zapracování možnost zařazení do služeb). Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Radiologický asistent / radiologická asistentka provádí radiologické zobrazovací i kvantitativní postupy, léčebné aplikace ionizujícího záření a poskytuje specifickou ošetřovatelskou péči v souvislosti s radiologickými výkony. Zajišťuje radiační ochranu, a ve spolupráci s lékařem se podílí na diagnostické a léčebné péči.

Požadavky: vzdělání dle § 8 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních; praxe na magnetické rezonanci nebo minimálně zkušenost v rámci odborné praxe při studiu; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.

Zaměstnavatel nabízí: nástupní mzdu od 26.590,- Kč (platové podmínky budou upřesněny při osobním jednání), stabilizační odměnu 20.000,- Kč při setrvání v pracovním poměru 18 měsíců při úvazku 1,0.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny, příspěvek na ubytování (trvalý pobyt mimo Královéhradecký kraj).

Kontakt - Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Palackého 20, Náchod (budova KB, podchod Atrium).

Požadujeme

Jiné

Podobné nabídky

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/-KA

ZAV - Consult s.r.o.

  • Hradec Králové
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky RADIOLOGICKÝ ASISTENT / RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA na radiologické oddělení, pracov

Firma

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Farmacie a zdravotnictví

Telefon

Kontaktní osoba

Eva Jará

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/-KA

ZAV - Consult s.r.o.

  • Hradec Králové
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát