Obráběč/ka kovů - CNC stroje

Pracovní místo ( Obráběč/ka kovů - CNC stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- obsluha CNC horizontální vyvrtávačky, znalost systému Heidenhain
- spolupráce s kontrolou kvality, technologem a dalšími kolegy
- znalost měření
Požadujeme po Vás:
- vyučení v oboru obráběč kovů, příp. SŠ vzdělání ve strojním oboru
- praxe s obsluhou CNC strojů výhodou
- samostatnost, technické myšlení, pečlivost a otevřenost k získávání nových informací výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
- možnost se realizovat a prodat svou práci ve stabilní společnosti
- technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
Pracovní smlouva: na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení
na dobu neurčitou.
Jedná se o malosériovou výrobu, po zapracování se ve mzdě bude promítat úkolová složka.
Nástup možný ihned
Pracovní doba: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00

Kontakt: telefonicky 7-14:30 hod. e-mailem