LAKÝRNÍK

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: zuzana.stromska@msa.cz
Požadujeme:
o SOU - vyučení v oboru lakýrník
o praxe na obdobné pozici min. 2 roky výhodou (mokré lakování)
o znalost technologie povrchových úprav kovů a nátěrových hmot
o zručnost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost
o schopnost samostatné a systematické práce
o ochota pracovat ve vícesměnném provozu
Náplň práce:
o Příprava nátěrových hmot
o Příprava povrchu výrobků před nátěrem
o Stříkání nebo natírání velkých nebo členitých ploch výrobků vrchními barvami
Nabízíme:
o perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
o odpovídající měsíční mzda, měsíční prémie v případě splnění plánu
o zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, pracovní/životní jubilea apod.)
o příležitost k dalšímu profesnímu růstu