administrativně - technický pracovník/pracovnice

Pracovní místo ( administrativně - technický pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rakovník
Náplň práce: přístrojová evidence, organizování revizí a oprav na pracovišti, BTK u přístrojové techniky na operačních sálech, vedení konsignačních skladů, evidence proškolování personálu, příjem a kontrola objednaného materiálu, příjemky a výdejky na a ze skladu, drobná administrativní agenda ve spolupráci s vrchní sestrou.
Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, dotované stravování, mzda dle tabulek, možnost práce na DPP nebo HPP, 0,5 úvazek s možností rozšíření v dohledné době.
Požadavky: SŠ a zkušenost s podobnou prací nebo dokončené bakalářské vzdělání nejlépe ve zdravotnických oborech (biomedicínský technik), spolehlivost, odpovědnost, zájem o práci, trpělivost a kolektivního ducha.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313525253, e-mail: palkova@nemorako.cz nebo osobně na adrese: Dukelských hrdinů 200, Rakovník, po - pá 8:00 - 14:00