Zdravotní laboranti

Pracovní místo ( Zdravotní laboranti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- provádění laboratorních vyšetření a měření
- hodnocení kvality vzorků biologického materiálu
- zpracovávání materiálů nutných pro laboratorní diagnostickou činnost
- práce se složitou laboratorní technikou
- hodnocení výsledků z analyzátorů

Požadavky:
- odborné vzdělání v oboru zdravotní laborant nebo laboratorní asistent, příp. v oboru biologie
- zdravotní způsobilost
- spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, znalost práce s PC

Nabízíme:
- zajímavou a odpovědnou práci ve špičkově vybavené laboratoři státní příspěvkové organizace
- možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- plný pracovní úvazek
- pružnou pracovní dobu
- 6 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna / rok
- příspěvek na stravování
- finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Terrmín nástupu: ihned, příp. dle dohody

Kontakt pro zaslání písemné přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem: e-mail: jakub.mrazek@zuova.cz