vedoucí hotelového úklidu

Pracovní místo ( vedoucí hotelového úklidu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vedoucí hotelového úklidu - Housekeeping Supervisor
Náplň práce:
- Řízení úseku úklidu pokojů, chodeb a veškerých prostor
- Plánování pracovní doby, směn a rozdělování práce zaměstnancům
školení pro pokojské
- Kontrola kvality úklidu pokojů a ostatních prostor hotelu a zodpovědnost za plnění úkolů
- Jednání s dodavateli potřeb pro úsek housekeeping;
- Inventury hotelového prádla a dalších potřeb
- Týmová spolupráce napříč se všemi úseky hotelu
Požadujeme:
- Dlouholetá praxe ve čtyř hvězdičkovém hotelu nebo hotelovém resortu minimálně na pozici pokojská
Požadujeme spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost
- Zodpovědnost a časovou flexibilitu
- Vysoce kvalitní povědomí a smysl pro pořádek
- Týmově orientovaný způsob práce
- Ochota k práci o víkendu a o svátcích
- Výrazná orientace na zákazníka
Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání
- Požadujeme spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost
- Zajímavé finanční ohodnocení, firemní benefity, přátelský kolektiv
Předpokládaný nástup: ihned
Pracovní doba 7-15:00 hod.
Kontakt: e-mailem, telefonicky