ADIKTOLOG, ADIKTOLOŽKA

Pracovní místo ( ADIKTOLOG, ADIKTOLOŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Pavlíková Martina Ing., kontakt možný po - pá v čase 07:00 - 15:30, tel.: 553 707 231, e-mail: mpavlikova@vez.opa.justice.cz.
Požadujeme: VŠ magisterské vzdělání a odborná způsobilost k výkonu povolání adiktologa dle zákona č. 96/2004 Sb., praxe v oboru vítána, osobnostní a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, komunikační a oranizační schopnosti, znalost práce na PC (Microsoft Office)
Popis pracovních činností: adiktologická diagnostika u vězněných osob, příprava plánu léčby, adiktologická prevence, výchova a poradenství ke zdravému způsobu života, individuální a skupinová podpůrná psychoterapie, přímá spolupráce při psychiatrických a psychologických vyšetřeních, práce na motivaci odsouzených osob ke změně způsobu života, včetně abstinence. V rámci kontrolního monitoringu provádění neinvazivních odběrů biologického materiálu pro vyšetření návykových látek včetně testování na přítomnost alkoholu.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, 30 dní dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pracovní doba Pondělí - Pátek (ranní směna), 11. platová třída
Žádost o přijetí do pracovního poměru, životopis a kopie dokladu o dosaženém vzdělání přijímá oddělení personální Věznice a ÚVZD Opava prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronickou cestou (e-mail: mpavlikova@vez.opa.justice.cz).

Vložit inzerát