TECHNICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V OBLASTI ZÁSOBOVÁNÍ A NÁKUPU

Pracovní místo ( TECHNICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V OBLASTI ZÁSOBOVÁNÍ A NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme technika zásobování
požadujeme :
min. středoškolské vzdělání nejlépe technického směru
komunikativní znalost AJ nebo NJ
znalost materiálu pro strojírenskou výrobu výhodou
nabízíme:
práci ve stabilní české rodinné společnosti, příjemný kolektiv
důkladné zaškolení při nástupu zkušeným kolegou
dotované závodní stravování
firemní oděvy
roční prémii při dosažení dobrého výsledku firmy
mnoho firemních benefitů jako je sick day, odměna za věrnost či životní jubileum, jazykové
kurzy, školení a vzdělávání, placená volna pro nenadálé příležitosti
Životopisy zasílejte na e-mail: renata.tomanova@centes.cz