Svářeči

Pracovní místo ( Svářeči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Ostrava
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na email : plzen@markmont.eu

Přijmeme svářeče pro významný podnik v Ostravě.

Náplň práce: práce svářeče při výrobě kolejových vozidel svařování metodou CO2 i TIG/ hliník

Požadujeme:
- praxi v oboru min. 2 roky na pozici svářeče
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- schopnost práce dle výkresů a technologických postupů
- svařování - zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-2, min. ZK 135 1. – ostatní certifikáty Vám pomůžeme zajistit.

Nabízíme:
- smlouvu na HPP
- možnost ubytování
- možnost záloh
- možnost přesčasů

Mzda: až 180 Kč/hod. dle pracovního zařazení

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED