Optometrista / optometristka

Pracovní místo ( Optometrista / optometristka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do nově vznikající oční optiky v centru Českých Budějovic hledáme optometristu/ku. Nezastupujeme žádný nadnárodní řetězec optik. Nabízíme atraktivní práci v centru krajského města, možnost odborného růstu a nadstandardní platové podmínky, včetně bonusů na základě dosažených výsledků - PROSPERUJÍCÍ OPTIKA = NADSTANDARDNÍ PLAT.

Tam kde ostatní končí, my začínáme.

Náplň práce:

- měření zraku a aplikace kontaktních čoček
- nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- Měření zraku v rámci oční optiky i oční ordinace
- Spolupráce s očním optikem
- Práce s oftalmologickými přístroji

Požadujeme:

- Adekvátní vzdělání v oblasti optometrie je podmínkou
- Pro-klientský přístup
- Otevřenost technologiím 21. století
- Schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

- Nadstandardní finanční ohodnocení s výraznou motivační složkou platu
- Možnost individuální domluvy pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- Jedinečná možnost odborného růstu pod vedením MUDr. Kim Štěpánkové, FEBO
- Zaměstnanecké benefity na míru
- Za všech okolností - férové jednání
- Možnost i zkráceného úvazku