PRACOVNÍK, PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL-KA, ODDĚLENÍ

Pracovní místo ( PRACOVNÍK, PRACOVNICE ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL-KA, ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Pavlíková Martina Ing., tel.: 553 707 231 - volejte Po - Pá 7:00 - 15:30 hod., e-mail: mpavlikova@vez.opa.justice.cz
Žádost o přijetí do pracovního poměru, životopis a kopie dokladů o dosaženém vzdělání přijímá personální oddělení věznice do 14. 8. 2020.

Požadujeme:
Vzdělání dle z.č. 563/2004 Sb. - min. vyšší odborné vzdělání pedagogického směru nebo jiné vyšší odborné vzdělání + specializační pedagogické studium v akreditované formě (uznává se i doplňkové pedagogické studium tzv. dps)
- bezúhonnost
- osobnostní způsobilost
- zdravotní způsobilost
- komunikační a organizační schopnosti
- znalost práce na PC (Microsoft Office)

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou) s výhledem na možnost dalšího pokračování v pracovním poměru
- 25 dnů dovolené
- 5 dnů dodatkové dovolené
- 5 dnů indispozičního volna

Popis pracovní činnosti:
- provádění komplexní výchovné, vzdělávací, diagnostické a preventivní činnosti ve věznici a ústavu pro výkon zabezepčovací detence.