MANAŽER/MANAŽERKA prodeje technických textilií - Business Development Manager

Pracovní místo ( MANAŽER/MANAŽERKA prodeje technických textilií - Business Development Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail: personalni@ttce.toray.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Hana Hujíčková nebo Marta Borsiczká, DiS, tel. 582 303 224, 582 303 226 (volat v pracovní dny mezi 8:00-15:00)
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo textilního zaměření
- obchodní zkušenosti v zahraničním obchodu min. 1 rok
- schopnost najít a využít potenciál trhu
- schopnost budovat dlouhodobé obchodní vztahy
- spolehlivost, samostatnost
- obchodního ducha, flexibilitu, schopnost rychle reagovat na požadavky zákazníka
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- výborná znalost angličtiny na úrovni profesní komunikace nezbytnou podmínkou, znalost dalšího jazyka výhodou

Pracovní náplň:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Identifikace strategických potřeb obchodních partnerů, navrhování jejich řešení
- Akvizice obchodních partnerů především v evropských zemích
- Analýza trhu, identifikace obchodního potenciálu a konkurence
- Reporting vedení obchodního oddělení a vedení společnosti
- Vedení obchodních jednání, prezentace nabídek a technických řešení, zpracování nabídek
- Spolupráce na rozšiřování výrobkového portfolia
- Reprezentace společnosti na veletrzích

Nabízíme:
- práci v nadnárodní stabilní společnosti
- nástupní mzdu reflektující dosaženou kvalifikaci a praktickou zkušenost
- pravidelné odměny dle odvedeného výkonu a platné kolektivní smlouvy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- firemní akce
- příspěvek na penzijní pojištění
- 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 10,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, pro