Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
příprava technologických postupů; řešení nestandartních situací se zákazníky a dopravci.

Požadujeme:
orientace v automotive výhodou; AJ výhodou; ŘP skupiny B; velmi dobrá znalost MS Office; vlastní iniciativa; preciznost; sebediscipína; silná orientace na klienta; kultivovaný mluvený a písemný projev; ochota učit se novým věcem; schopnost pracovat v týmu; znalost standardů kvality.

Nabízíme:
intenzivní zaškolení; spolupráce na mezinárodních projektech; 2 dny na zotavenou nad rámec; home office; 100% pojištění při zahraničních služebních cestách; pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu; moderní technické vybavení(mobilní telefon, PC…).

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@pony.cz;
- telefonicky na čísle 581 616 109 - pan Ing. David Volek.