Sociální pracovník/ce

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: podpora ve stabilizaci zdravotního stavu s cílem začlenění se do společnosti a zvládání nároků běžného života v přirozeném prostředí, podpora a pomoc v obtížných životních situacích, podpora při nácvikových činnostech, doprovod, práce s osobou blízkou či rodinnou, multidisciplinární spolupráce - spolupráce s dalšími odborníky (lékař, Centrum duševního zdraví, jiné sociální služby, opatrovník, úředník atd.), edení dokumentace, tvorba aktivizačního programu, spolupráce při vytváření a realizaci projektů, další práce související s chodem a rozvojem služby
- Požadujeme: ukončené VŠ, VOŠ obor sociální práce (odbornou způsobilost sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., § 110 - vhodné i pro absolventy), trestní bezúhonnost, psychickou odolnost, osobní zralost, samostatnost, umět si zorganizovat čas a být flexibilní, týmového hráče, ochotu vzdělávat se, učit se novým věcem, administrativní zdatnost - výkaznictví
- Nabízíme: profesní růst - supervize, další vzdělávání, stáže, zajímavou a tvořivou práci, 25 dní dovolené.
- Uzávěrka přihlášek: 31. 8. 2020, Ústní pohovor proběhne po předchozí telefonické domluvě, Datum nástupu: předpoklad od 1. října 2020 (nebo dle individuální domluvy)

- Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a se souhlasem se zpracováním osobních údajů na e-mail: barbora.koubkova@kromeriz.charita.cz.
Případné dotazy Vám zodpoví vedoucí služby Mgr. Barbora Koubková na čísle 734 788 082. Vyhlašovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo jej zrušit kdykoliv v je