Seřizovači

Pracovní místo ( Seřizovači ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme výrobcem kol, otočných i pevných kladek pro všechny druhy skladové a manipulační techniky. Navrhujeme a vyrábíme kladky a kola na všechny typy speciálních manipulací, vyžadující velmi náročné výrobní podmínky.
Co bude Vaší náplní práce: seřizovat obráběcí soustružnické CNC stroje, dbát na dodržování výrobních časů dle technologického postupu, kontrolovat rozměry a tolerance dle přiložené výkresové dokumentace
Co od Vás požadujeme: odborné vzdělání, znalost práce s měřidly ve strojírenské výrobě, znalost čtení strojírenských výkresů, pečlivost, důslednost, zodpovědnost, loajalita, chuť učit se novým věcem
Vaše výhoda bude, pokud máte praxe ve strojírenské výrobě nebo na obdobné pozici
Co Vám můžeme nabídnout: stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny, 13. a 14. plat, prémie, bonus zdraví, věrností prémie, příspěvek na dopravu, občerstvení na pracovišti, příjemné prostředí a dobrý kolektiv
Práci na HPP
Výhody: bonusy/prémie, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, 13. a 14. plat