Vedoucí oční optiky (oční optik/optometrista)

Pracovní místo ( Vedoucí oční optiky (oční optik/optometrista) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do nově vznikající oční optiky v centru Českých Budějovic hledáme očního optika na pozici “Vedoucí oční optiky”. Nezastupujeme žádný nadnárodní řetězec optik. Nabízíme atraktivní práci v centru krajského města, možnost odborného růstu a nadstandardní platové podmínky, včetně bonusů na základě dosažených výsledků - PROSPERUJÍCÍ OPTIKA = NADSTANDARDNÍ PLAT.
Tam kde ostatní končí, my začínáme.
Náplň práce:
- měření zraku a aplikace kontaktních čoček
- nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- Samostatné vedení optiky, komunikace s dodavateli
- administrativní práce spojené s chodem optiky
- Dohled nad marketingem
Požadujeme:
- Adekvátní vzdělání v oblasti oční optika či optometrie je podmínkou
- Kreativita a smysl pro design
- Pro-klientský přístup
- Otevřenost technologiím 21. století
- Schopnost učit se novým věcem
Nabízíme:
- Nadstandardní finanční ohodnocení s výraznou motivační složkou platu
- 5 týdnů dovolené
- Možnost odborného růstu pod vedením jedné z předních specialistek oboru v ČB
- Možnost výrazné autonomie při vedení optiky
- Zaměstnanecké benefity na míru
- Za všech okolností - férové jednání
- Nejnovější světové trendy v oční optice