Technik inženýringu

Pracovní místo ( Technik inženýringu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude náplní Vaší práce?
- Obstarávání a kontrola veřejnoprávní a majetkoprávní agendy v rámci zpracování projektů elektrického vedení (jednání se stavebními úřady, dotčenými organizacemi a majiteli pozemků)
Co by měl náš technik splňovat?
- mít minimálně SŠ vzdělání (maturitu)
- mít zkušenosti s jednáním na stavebních úřadech a vyřizováním majetkoprávní agendy alespoň 3 roky (doložit referenčními zakázkami)
- mít řidičský průkaz skupiny B a být aktivní řidič
- být samostatný a zodpovědný
Uvítáme znalost čtení technické dokumentace.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cca. 1800 Kč/měsíc), akciový program pro zaměstnance, sportovní a společenské akce pro zaměstnance
Nástupní mzda dle kvalifikace a zkušeností.
První kontakt emailem nebo telefonicky od pondělí do pátku 9:00-14:00 hod. - Ing. Simona Svobodová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS. - tel.: 373 303 135, 373 303 219, 373 303 113, email: personalni@gaenergo.cz