pracovník partnerské prodejny T-Mobile společnosti KAREN CZ, s.r.o.

Pracovní místo ( pracovník partnerské prodejny T-Mobile společnosti KAREN CZ, s.r.o. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tým partnerské prodejny T-Mobile společnosti KAREN CZ, s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni

Vaše budoucí práce:
aktivní prodej produktů a služeb zákazníkům na partnerské prodejně T-Mobile
poskytování poradenství v oblasti služeb a nabídky produktů zákazníkům
jednání se stávajícími a potenciálními zákazníky
aktivity směřující k naplnění stanovených cílů
zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem
místo výkonu práce na adrese: Lidická 206, 386 01 Strakonice

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr
práci v moderním a příjemném pracovním prostředí
motivující systém odměňování
odpovídající finanční ohodnocení 20 000,- - 35 000,-
možnost profesního růstu a rozvoje
zajímavou práci v dynamickém prostředí
práce vhodná i pro čerstvé absolventy bez praxe

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou
prodejní a komunikační dovednosti výhodou
schopnost samostatné práce na PC
zájem o moderní komunikační technologii a sociálních sítě.
ochota k průběžnému sebevzdělávání
praxe v oblasti prodeje výhodou, ale není podmínkou
řidičský průkaz skupiny B výhodou
vysoké pracovní nasazení
předpokládaný nástup 1.9.2020 po výběrovém řízení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Motivační dopis s přiloženým životopisem zasílejte co nejdříve, ale nejpozději do 15.8.2020 na e-mailovou adresu info@karen.cz, nebo na adresu: KAREN CZ s.r.o., Lidická 206, 386 01 Strakonice, IČO: 28075439. V případě dotazů nás můžete kontaktovat na výše uvedenou e-mailovou adresu, nebo na tel.: 605217712.