Technický specialista/specialistka - požární ochrana - OZO v PO

Pracovní místo ( Technický specialista/specialistka - požární ochrana - OZO v PO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu Pardubice
- Zpracovává dokumentaci požární ochrany
- Provádí školení o požární ochraně a zajišťuje obornou přípravu preventivních požárních hlídek
- Provádí preventivní požární prohlídky
- Účastní se kontrol ze strany orgánu státní správy, který vykonává státní požární dozor, zajišťuje přípravu na tyto kontroly
- Vyjadřuje se k projektové dokumentaci (PBŘ), spolupracuje při její zpracování a účastní se kolaudací
- Aktivně spolupracuje s provozy při zajišťování požární ochrany
- Podílí se na přípravě a realizaci taktických a prověřovacích cvičení
Požadujeme
- SŠ vzdělání s maturitou
- Odborná způsobilost dle § 11 zákona o PO - OZO v PO
- Podvědomí požární ochraně - znalost zákona č. 133/1985 Sb., vyhlášek č. 246/2001 Sb. a 23/2008 Sb.
- Orientaci v projektové dokumentaci (PBŘ) a v souvisejících normách, především v ČSN 73 0802, ČSN 73 0804, ČSN 65 0201 apod.
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Pokročilá uživatelská znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Pečlivost, samostatnost, loajalita, aktivní přístup, zodpovědnost
Nabízíme:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
- vysoký podíl kmenových zaměstnanců (100 %)
- teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
- Cafeterie ve výši 5.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
- zaměstnanecké akce a