HR SPECIALISTA (ZKRÁCENÝ ÚVAZEK)

Pracovní místo ( HR SPECIALISTA (ZKRÁCENÝ ÚVAZEK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Pozice je plánována v rozsahu 6-7 hodin denně.
" Zajištění náborového procesu pro náš výrobní závod v Nové Vsi
" Inzerce pozic, výběr kandidátů, účast na pohovorech a testech zručnosti (pracovníci do výroby)
" Zodpovědnost za oblast agenturních pracovníků (koordinace, administrativa, docházka apod.)
" Účast na veletrzích a přednáškách na školách
" Účast na HR marketing schůzkách a projektech (analýza zdrojů kandidátů, plánování akcí atd.)
" Úzká spolupráce s HR Business Partnerem na dalších projektech

Obecné požadavky:
" Středoškolské / vysokoškolské vzdělání ideálně v oblasti personalistiky/andragogiky případně ekonomie
" Praxe na administrativní pozici (HR oblast velkou výhodou)
" Dobrá znalost MS Office (především Excel pro tvorbu reportů)
" Znalost některého z HR systémů výhodou, ideálně znalost HR modulu SAP, případně SuccessFactors
" Znalost anglického jazyka (min. B1)
" Komunikativní znalost německého jazyka výhodou
" Organizační schopnosti, schopnost prioritizace a plánování
" Velmi dobré komunikační dovednosti
" Zaměření na detail a pečlivost
" Schopnost pracovat samostatně
" Týmový duch, profesionální vystupování na všech úrovních společnosti

Zaměstnanecké výhody:
" 6 týdnů dovolené
" 1.100,- měsíčně příspěvek na volnočasové aktivity
" možnost home office (1x týdně)
" flexibilní pracovní doba
" 13. mzda
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na stravování přímo v areálu společnosti
" množství dalších benefitů

Zkrácený úvazek 30-35 hod. týdně.