KONTROLNÍ A EMISNÍ TECHNIK/-IČKA

Pracovní místo ( KONTROLNÍ A EMISNÍ TECHNIK/-IČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DRUH PRÁCE:
- Kontrolní a emisní technik
- Jednosměnný provoz PO-PÁ
NABÍZÍME:
- Plat 30.000,- (tvořený základem + výdělek z obratu)
- Práce ve stabilní firmě
- Práce ve stálém kolektivu
- Stravenky
- Prémie na konci roku
- 25 dní dovolené
- Po zapracování a získání osvědčení je možný kariérní a mzdový růst
NAŠE POŽADAVKY:
- Ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo výuční list v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel
- Praxe 3 roky ve výrobě nebo opravě vozidel atd.
- Řidičský průkaz skup. A, B, (C)
- Základní práce s počítačem
- výpis z RT
- Spolehlivost, pracovitost, samostatnost, mít chuť se neustále vzdělávat
HLÁSIT SE: Jonášová Lenka, tel.: 731 495 099, e-mail: lenka.jonasova@terri.cz - zaslat životopis, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě