Všeobecní administrativní pracovníci

Pracovní místo ( Všeobecní administrativní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do moderní zubní laboratoře ve Vědomicích u Roudnice nad Labem přijmeme na HPP administrativní pracovnici na 20 hodin týdně.
Jsme malá zubní laboratoř zaměřující se na nadstandartní fixní protetické práce.
Náplň práce: správa zakázek, komunikace se zákazníkem po telefonu a přes email, zpracování pošty, zpracování měsíčních faktur pro zákazníky, zpravování bankovních účtů, vedení pokladny příjem/ výdej. Nic složitého, předem zaškolíme.
Požadujeme:
znalost MS Word a Excel, samostatnost
Nabízíme:
Pohodovou práci v malém kolektivu
Plat: 12200,-Kč
Vhodné i pro absolventy a maminky na mateřké dovolené
Přijďte se podívat, rádi vám vše ukážeme. Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 9.00-17.00 hod.