PSYCHOLOG / PSYCHOLOŽKA

Pracovní místo ( PSYCHOLOG / PSYCHOLOŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Pavlíková Martina Ing., tel.: 553 707 231, e-mail: mpavlikova@vez.opa.justice.cz.
Doručení žádostí: písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru a strukturovaný životopis přijímá oddělení personální Věznice a ÚVZD Opava do 22. 7. 2020.
Požadujeme: VŠ v magisterském studijním programu v oboru psychologie (studovaný obor psychologie musí být po celou dobu studia jednooborový), praxe v oboru vítána, schopnost týmové spolupráce , komunikativnost, chuť do práce a pozitivní myšlení, pokročilá znalost práce na PC (Microsoft Office), plná způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, osobnostní způsobilost, dobrý zdravotní stav.
Stručný nástin pracovních činností: provádění komplexní psychologické diagnostiky a psychologického poradenství u vězněných osob a chovanců. Samostatné provádění náročných kontaktních činností zaměřených na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem nebo problémy v osobním a sociálním vývoji. Poskytování krizové intervence a komplexní zajišťování psychoterapeutických služeb včetně edukativního, psychologického a speciálního poradenství vězněným osobám, chovancům a zaměstnancům.
Nabízíme: platové ohodnocení od 31.170,- Kč při plném pracovním úvazku (40 hodin týdně), 6 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce, možnost dalšího vzdělávání, další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní spoření, rekreaci, kulturu, sport, bezúplatné využití zaměstnanecké posilovny apod.).