Finanční referent/ka/ pokladní

Pracovní místo ( Finanční referent/ka/ pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tyršova č. p. 389, Skuteč
NÁPLŇ PRÁCE: vedení hlavní a valutové poklady organizace - účtování a evidence majetku, zpracování přijatých a vydaných faktur - nutné znalosti v oblasti financí a podvojného účetnictví /ověřováno vstupním testem/ - administrativní činnost, vedení archivu, zpracování projektů z EU
POŽADAVKY: minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru - prokazatelná praxe na obdobné pozici podmínkou (min. 2 roky - ověřováno testem) - trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů) - znalost práce na PC (MS Office), účetní software Fenix (není podmínkou) - znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví a zákona č. 250/2000Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, samostatnost, pečlivost a pracovitost. Plat dle odpracovaných roků dle NV 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na stravné z FKSP, příspěvek na dopravu, odborná školení a jiné vzdělávání
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 8.00 hod. do 15.00 hod. nebo na e-mailové adrese.