SEŘIZOVAČ

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:
- seřizování vstřikolisů pro výrobu plastových komponentů
- dodržování předepsaných technických postupů
POŽADUJEME:
- zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů velkou výhodou
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (dlouhý a krátký týden, 12hod. směny)
NABÍZÍME:
- zázemí rostoucí a stabilní společnosti;
- motivační mzdové hodnocení dle zkušeností
- stravenky, odměny, 13. plat
- možnost profesního postupu
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- další firemní benefity
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatel telefonicky, e-mailem nebo osobně.