Manažer kvality a řízení dokumentace

Pracovní místo ( Manažer kvality a řízení dokumentace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Červený dvůr 1128/33, Krnov
Vaše role u nás:
- Tvorba a implementace systémů řízení a dokumentace (řádů, směrnic, standardů, postupů)
- Nastavení systému auditů kvality a kontrol dodržování interních předpisů
- Řízení systému tvorby, revizí a aktualizací ostatních vnitřních předpisů
- Vedení platných interních dokumentů, nastavení systému schvalování
- Podpora a následná kontrola při implementaci standardů
- Tvorba plánu auditů a školení
- Tvorba zpráv z interních auditů, vyhodnocení počtu a druhu zjištěných nedosttaků, návrh a realizace nápravných opatření

Očekáváme od Vás:
- Prokazatelná praxe s nastavováním systému řízení dokumentace v oblasti potravinářství
- Systematičnost, proaktivita, manažerské schopnosti
- Dobré prezentační a komunikační dovednosti
- Přirozená autorita

Dostanete od nás:
- Pracovní smlouvu na plný nebo zkrácený úvazek
- Zázemí stabilní a rostoucí firmy s dlouholetou tradicí
- Stravenky, slevy na nákup masa a uzenin

Životopis zasílejte na e-mail info@warisch.cz
Z : 18.6.2020