Ostraha - detektiv prodejny - vyhrazeno pro OZP

Pracovní místo ( Ostraha - detektiv prodejny - vyhrazeno pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : LIDL ul. Revoluční 958/49, Krnov
Požadujeme :
- Věk nad 18 let
- Praxe výhodou není však podmínkou
- Certifikát strážného /možnost zprostředkování/
- Vhodné pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/
- Pochůzková činnost v rámci svěřeného objetku,
- Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost,
Nabízíme :
- Zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst
- Odměny
Pro informace kontaktujte zaměstnavatele na tel. č. 606 333 112 / Po - Pá vždy od 8 do 15 hodin / nebo na e-mail nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
Nechodit na pobočku!
Z : 19.6.2020