Obchodník zahraničního obchodu

Pracovní místo ( Obchodník zahraničního obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Slezská č.p. 535, 561 64 Jablonné nad Orlicí
NÁPLŇ PRÁCE:
- denní emailová i telefonická komunikace se zahraničními zákazníky
- rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky
- vyhledávání a získávání nových zákazníků
- účast na výstavách a veletrzích při prezentaci firmy a jejích výrobků
- podílení se na tvorbě marketingové strategie, přípravě propagačních materiálů, podpora značky
- příprava a řízení obchodních a marketingových aktivit
- samostatné vyřizování obchodních případů
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- profesionální vystupování
- velmi dobré prezentační a organizační schopnosti, schopnost týmové práce
- jazykové znalosti - anglický jazyk psanou i mluvenou formou (komunikace se zahraničními zákazníky), německý jazyk výhodnou
- výbornou znalost MS Office
- orientaci v internetovém marketingu
- časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat na zahraniční služební cesty
- samostatnost
- zkušenosti v obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME:
- dlouhodobou perspektivu zaměstnání
- motivační systém a odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost profesního a odborného růstu
- zaměstnanecké výhody a benefity
- pružnou pracovní dobu - 38,75hod./týden
- jazykové kurzy přímo na pracovišti
- příspěvky na stravování ve firemní jídelně
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- výhodné tel. tarify i pro rodinné příslušníky
- dotované pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
KONTAKT: e-mailem