Šéfkuchař

Pracovní místo ( Šéfkuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Měřín, okres Benešov u Prahy
Náplň práce: zajištění plynulého provozu kuchyně v souladu s normami a standardy; organizace a řízení technologických procesů vaření; kontrola míry spotřeby surovin a polotovarů; vypracování objednávek na suroviny a výrobky; kontrola termínů, sortimentu, množství, kvality dodávaného zboží a realizace potravin; příprava a zajištění - rauty, grily, večerní akce, coffeebreaky apod., řízení pracovního personálu; dodržování norem a pravidel hygieny; plnění cílů.
Požadujeme: pracovní praxe na pozice šéfkuchaře alespoň 2 roky; organizační dovednosti; schopnost řídit personál; odpovědnost; schopnost pracovat v týmu; znalosti a dodržování hygienických norem; znalost procesů, standardů a požadavků na stravování.
Nabízíme: 25 dní dovolené, sick day, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, možnost využití nabídky sportovišť, možnost využití nabídky podnikové rekreace, zaměstnanecké stravování a další zaměstnanecké benefity.
První kontakt: e-mailem