referent/referentka samostatného oddělení Analytického

Pracovní místo ( referent/referentka samostatného oddělení Analytického ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

prac.poměr na jeden rok s možností prodloužení
požadavky na uchazeče:

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
praxe na analytické pozici
znalost zákona č. 219/2000 Sb.
znalost anglického jazyka (úroveň C1)
schopnost analytického i koncepčního myšlení
rychlé, věcné a konstruktivní jednání
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost
vyšší než uživatelská znalost práce s PC nutností (MS Office - především Excel)
státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
trestní bezúhonnost
splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.

charakteristika pracovního místa:

analýza dat o majetku státu
analýza a zpracování komplexních výstupů z informačních systémů
podílení se na přípravě, realizace a testování modifikací aplikací a informačních systémů

Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Předpokládaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Praha
Pracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem, včetně možného termínu nástupu, zasílejte do 30. června 2020 na adresu elektronické pošty: podatelna@uzsvm.cz
předmět e-mailu: VŘ referent SAN

případně na adresu:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
odbor Personální
Rašínovo nábřeží 390/42
128 00 Praha 2

V případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímaní přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového