KLINICKÝ LOGOPED / KLINICKÁ LOGOPEDKA popř. v předatestační přípravě

Pracovní místo ( KLINICKÝ LOGOPED / KLINICKÁ LOGOPEDKA popř. v předatestační přípravě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou), turnusové služby. Plný pracovní úvazek popř. dle dohody. Nástup možný ihned popř. dle dohody. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Požadavky: trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: nástupní mzdu pro logopeda v předatestační přípravě od 30.370,- Kč (platové podmínky budou upřesněny při osobním pohovoru).

Zaměstnanecké výhody: zázemí druhé největší nemocnice v Královéhradeckém kraji; 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získaní nového zaměstnance, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny; možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělání.

Kontakt - Mgr. Holub Lukáš, tel.: 737 271 012, e-mail: holub.lukas@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Palackého 20, Náchod (budova KB, podchod Atrium).