Expedient/ka pečiva

Pracovní místo ( Expedient/ka pečiva ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Ostrava - Hrabůvka, Na Fojtství 1558/3
V případě zájmu o pracovní místo pošlete životopis na: volnamista@seval.cz a uveďte, o jakou pozici máze zájem. Telefon pouze PO-PÁ 8-15 hodin.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vykládání pečiva z pekárenských vozů
- počítání a ukládání pečiva do přepravek dle expedičních listů
- balení výrobků, označování balených výrobků etiketami
- ruční i strojní krájení výrobků
- sestavování celkových dodávek pečiva pro odběratele dle dodacích listů a plánu rozvozu
- provádění výstupní kontroly vzhledu výrobků
- kontrola a udržování čistoty přepravních obalů, pracoviště, pracovních strojů, nástrojů a pomůcek

POŽADUJEME:
bezúhonnost, zodpovědnost, schopnost samostatného uvažování, manuální zručnost.

NABÍZÍME:
- perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě a možnost kariérového postupu, zázemí stabilní společnosti,
- dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdové hodnocení a zaměstnanecké benefity.

Praxe výhodou.

Práce je vykonávaná v režimu nepravidelně rozvržené pracovní doby v ranních, odpoledních i nočních směnách, včetně práce o víkendech.