Strážný ve služební hodnosti vrchní referent

Pracovní místo ( Strážný ve služební hodnosti vrchní referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- Strukturovaný životopis zasílejte na email jnemcek@vez.hsl.justice.cz,
- telefonicky: Bc. Jan Nemček 352 660 204, 602 555 793 v pracovní dny v době od 07.00 hod do 19.00 hod

Požadujeme:
občanství České republiky, věk nad 18 let
zdravotní a osobnostní způsobilost
schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
Uchazeč nesmí vykonávat živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a nesmí být členem politické strany nebo politického hnutí
Platové podmínky:
náborový příspěvek ve výši 100.000,-Kč
dovolená v délce 30 dnů
Služební poměr na dobu určitou v délce 3 roků se zkušební dobou na 6 měsíců, po složení služební zkoušky je dále služební poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb
rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních
sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)
odměnu při životním a pracovním výročí
možnost ubytování, závodní stravování
možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu