SKLADNÍK

Pracovní místo ( SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Letohradská č.p. 100, Oldřichovice, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
Stavebniny DEK a.s., největší distributor stavebních materiálů v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou pobočku zaměstnance na pozici: Skladník.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží
- spolupracuje při inventurách skladových zásob
- provádí výstupní kontrolu zboží
- spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání nebo vyučen
- praxi na VZV (platný průkaz není podmínkou)
- praxi na pozici skladníka výhodou
- trestní bezúhonnost
- schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu
- chuť pracovat, zodpovědnost, flexibilitu
- komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu
NABÍZÍME:
- silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
- zaměstnání na HPP
- stravenky á100 Kč (formou stravenkové karty)
- MultiSport kartu
- 5 týdnů dovolené
- možnost využití sick days
- zaměstnanecké slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
- možnost dalšího profesního růstu
- přátelský kolektiv v moderním pracovním prostředí
- 13. plat, prémie z obratu
- proplácení přesčasů
- vzdělávací akce
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Letohradská 100, Ústí nad Orlicí 562 06
Po - Pá 7:00 - 16:00)