POMOCNÉ A ÚKLIDOVÉ PRÁCE V MASNÉM PRŮMYSLU

Pracovní místo ( POMOCNÉ A ÚKLIDOVÉ PRÁCE V MASNÉM PRŮMYSLU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Postup výběru uchazečů: pohovor a seznámení s provozem po domluveném osobním jednání. Kontaktní osoba: Ing. Jiří Vrba 777 713 730, Pavel Kratochvil 725 519 460 (volat v době od 9:00 do 15:00). Pracovní doba: dvousměnný provoz 5:30-14:00 hod., 14:00-22:00 hod. Pracoviště: Za Olomouckou 487, Držovice.
Pracoviště: Za Olomouckou 487, Držovice.
Požadavky: požadavek na vzdělání - neuvedeno, dobrý zdravotní stav bez omezení, práce ve vlhkém prostředí - proto nevhodné pro slabozraké (brýle nevýhodou), flexibilita, zručnost, pracovitost.
Nabízíme: jídelní kupóny (stravenky) za 120,- plně hrazené zaměstnavatelem, 2x ročně mimořádné prémie nad rámec mzdového rozpětí.
Neposkytujeme ubytování!