Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte rádi práci s čísly a komunikaci s lidmi? Tak právě hledáme aktivního člověka, který se rád učí a rozvíjí a nejlíp se cítí, když jsou věci v pořádku a správně.
Co Vás čeká:
- Kompletní měsíční zpracování mezd, odvodů a daní
- Komunikace s příslušnými úřady jako OSSZ, zdravotní pojišťovny, ÚP, atd.
- Starost o odesílání mzdových dat a dokumentů (v elektronické a/nebo tištěné podobě
- Interní reporting pro vedení společnosti a finanční oddělení
- Péče o řádné fungování používaného mzdového systému
- Roční zúčtování daní
- Pravidelné cesty do ostatních závodů Adientu
Požadujeme:
- Zkušenost se zpracováním 300 mezd a více
- Pokročilá znalost excelu
- Komunikativní schopnosti
- Příjemné vystupování
- Základní znalost anglického jazyka
- ŘP sk. B aktivní řidič (pravidelné cesty mezi závody)
Kandidátovi nabízíme:
- Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení a motivační systém odměňování
- Penzijní připojištění
- Cafeterie
- 5 týdnů dovolené
První kontakt emailem!