Prodavač/ka lahůdek

Pracovní místo ( Prodavač/ka lahůdek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. přijme do svého týmu na prodejně v Telči prodavače/prodavačky (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit. Rádi zaučíme i uchazeče/uchazečky bez předchozí praxe v oboru.
Pracovní doba Po - Pá ranní/odpolední směna, 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.
Náplň práce:
- pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
- příprava, krájení a doplňování zboží do pultu
- kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- prezentace zboží v prodejních pultech dle standartu společnosti
- kontrola kvality a čerstvosti zboží
- dodržování hygienických zásad
- dodržování pravidel HACCP
- komunikace a obsluha zákazníků
- obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci:
- ochota pracovat na dvě směny - ranní/odpolední
- praxe s prodejem zboží
- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- zodpovědný přístup k práci
- samostatnost
- zdravotní průkaz
Nabízíme:
- práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu - DPP
- práci ve stabilní české společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- zaškolení na prodejně
- elektronické stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- slevové poukázky na nákup zboží
- odměna za odpracované roky - lázně/poukaz, za výročí narození
- zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- Multisport karta
První kontakt osobně na prodejně - v pracovní dny do 13 hodin, e-mailem nebo telefonicky 8 - 18 hodin.